13.9 2015 Zruč n. S. B-Močovice

13.09.2015 19:13

4.kolo v sezóne se nám moc nepodařil na prvný půlčas sme si moc nenahrály nekoply na branku a vůbec sme ani nestrílely. Prvný polčas zůstal nerozhodne 0:0 vďaka skvelým zákrokům našeho brankáře který vychytal 5 tutových gólu.

Na druhém polčase se to obrátilo v prospiech domácích kde promnenili šanci z rohového kopu v 48.min vedly 1:0 sme to ustály a nepřestaly hrát pak přišel útok a v 69. min se nám podařila střelit branka zásluhou hráče Lank Miroslav náš tlak neprestal a tak sme v 75. min poslaly druhý gól zásluhou Kňourek Martin

sme prestaly bránit a skoro na konci zápasu v 86. min prislo vyrovnaný skóre na 2:2

nastaly pokutové kopy a víteznu branku na pokutový kop vstřelil Kňourek Martin na penaltové kopy to skončilo 8:9  koncové skóre 2:2 (0:0) pk. 2:3